Wat hebben de Eiffeltoren en onze kerk gemeenschappelijk?

Wat je in ieder geval kunt zeggen: De Eiffeltoren in Parijs en het kerkgebouw van St. Vitus aan het Melkpad delen niet hun torens! Waar de een de toren spits de hemel insteekt, vertoont de ander zich met een ronde koepel. Wat Eiffeltoren en kerkgebouw wel gemeenschappelijk hebben is het jaartal waarin ze in gebruik werden genomen: 1889. De Eiffeltoren, gebouwd vanwege de Wereldtentoonstelling, op 31 maart van dat jaar. Onze kerk aan het Melkpad werd op 10 december ingewijd. Tijd voor een jubileum van allebei!

De oud-katholieke parochie viert het 125-jarig bestaan van het kerkgebouw vanaf 23 november aanstaande met een aantal bijeenkomsten. Via deze website willen we u de komende tijd op de hoogte houden, voor en tijdens de feestelijkheden rond dit jubileum. Binnenkort meer.